Sophie Noske *
(Wien 1884-1960) "Blumenvase", signiert Noske, Farbholzschnitt, Handdruck, Ausschnitt 32 x 27 cm, gerahmt verglast, partiell stockfleckig, Lichtränder
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.07.2016 - 17:17
- Vyvolávací cena:
EUR 40,-
Sophie Noske *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2016 - 17:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.06. - 06.07.2016 |