Peter Pongratz *
(Eisenstadt 1940 geb.) "Naturtheater" unten rechts signiert und datiert: (19)72, Farblithografie 53/100, Blattgröße ca. 57 x 39,5 cm, Passepartout, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
07.07.2016 - 15:03
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Peter Pongratz *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.07.2016 - 15:03 |
Prohlídka: | 01.07. - 07.07.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-