Erich Eibl *
(Neukirchen bei Eger 1945 geb.) Der Grillmeister, Mischtechnik auf Papier, signiert Eibl, 24 x 34 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.06.2016 - 17:05
- Dosažená cena: **
EUR 95,-
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Erich Eibl *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.06.2016 - 17:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.06. - 29.06.2016 |