Josef Bramer *
(Wien 1948 geb.) Harlekin auf Kugel, Lithographie in Farbe signiert J. Bramer mit E. d. A, betitelt, ca. 45 x 36 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.06.2016 - 17:38
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Josef Bramer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.06.2016 - 17:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.06. - 29.06.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: