Künstler Anfang 20. Jh.
Katzen, Mischtechnik auf Papier, signiert H. J. Katzbeck ca.25 x 19 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.06.2016 - 17:55
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler Anfang 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.06.2016 - 17:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.06. - 29.06.2016 |