Ernst (Reno) Jungel *
(Radkersburg 1893-1982 Graz, Ausbildung an den Akademien Karlsruhe und Wien) "Das Alter", handsigniert, datiert Reno Jungel 59, Öl auf Leinwand, 100 x 80 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
04.07.2016 - 15:02
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Ernst (Reno) Jungel *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.07.2016 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 20.06. - 30.06.2016 |