Künstler 20. Jh.
Collage mit Achat, Passep. ausschnitt 14,5 x 9,5 cm. undeutlich bezeichnet gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.12.2017 - 19:01
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.12.2017 - 19:01 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 17.11. - 03.12.2017 |