Künstler 20. Jh.
Vase, Glas, mundgeblasen, Noppendekor signiert J. Beranek, Höhe 27,5 cm.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.12.2017 - 19:18
- Dosažená cena: **
EUR 70,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.12.2017 - 19:18 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 17.11. - 03.12.2017 |