Franz Windhager *
(Wien 1879-1959) "Bauernhof", rechts unten signiert F. Windhager, Gouache/Aquarell auf Papier, ca. 32 x 46 cm, Passepartout, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
06.12.2017 - 14:57
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Franz Windhager *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.12.2017 - 14:57 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |