Brillant Anhänger
Weißgold 585, zwei Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,15 ct, 1,7 g, Umarbeitungøg2
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
27.06.2016 - 16:58
- Dosažená cena: **
EUR 90,-
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Brillant Anhänger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 27.06.2016 - 16:58 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.06. - 27.06.2016 |