Franz Hoffelner
(Wien 1875-1936) 2 Bilder "Waldlandschaften", rechts unten signiert F. Hoffelner, Aquarell auf Papier, ca. 20 x 26 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
06.07.2016 - 15:21
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Franz Hoffelner
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2016 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.06. - 06.07.2016 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 330,- -
Cena:
EUR 170,-