Altschliffbrillantdamenring
Weißgold 585, 3 Brillanten zus. ca. 0,45 ct, 3,5 g, RW 55,5øG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
06.07.2016 - 15:26
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillantdamenring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2016 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.06. - 06.07.2016 |