Maler um 1900
"Königsee", Öl auf Karton, ca. 21 x 26 cm, gewölbt, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
06.07.2016 - 16:20
- Vyvolávací cena:
Maler um 1900
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2016 - 16:20 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.06. - 06.07.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Loser unbehandelter Saphir 2,84 ct
- Repetierbüchse, Rote Fahne Werk - Kragujevac, Mod.: 98/48, Kal.: 8 x 57IS,