Brillantsolitär
Ring, Gold 585, ein Altschliffbrillant, 0,35 ct, RW 70, 3,9 gøg4
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
20.06.2016 - 16:39
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 20.06.2016 - 16:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.06. - 20.06.2016 |