Franz Rösler *
(Wunzerlsdorf 1864-1941 Polau) Wildschweine am Waldrand, Mischtechnik auf Papier, signiert F. Rösler 27 x 42 cm in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.06.2016 - 17:14
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Rösler *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.06.2016 - 17:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.06. - 15.06.2016 |