Max Gangl *
(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Würfelspiel"Radierung, signiert Max Gangl 96, betitelt, mit P. D. XIII bezeichnet, 36,5 x 25 cm gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.06.2016 - 17:35
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Max Gangl *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.06.2016 - 17:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.06. - 15.06.2016 |