Herwig Zens *
(Himberg b. Wien 1943 geb.) Ohne titel, Radierung signiert Zens 72, Nr. 73/100, ca. 30 x 39,5 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.06.2016 - 17:48
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Herwig Zens *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.06.2016 - 17:48 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.06. - 15.06.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-