Paul Kassecker *
(Villach 1903-1992 Aflenz) Am Malonapass, Öl auf Hartfaserplatte, signiert Kassecker, 48,5 x 54 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.06.2016 - 17:50
- Vyvolávací cena:
Paul Kassecker *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.06.2016 - 17:50 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.06. - 15.06.2016 |