Manolo Ruiz Pipo *
(Spanien 1929-1998) "Comedia", signiert Ruiz Pipo,Öl auf Leinwand, 25 x 18 cm, gerahmt, revers signiert betitelt, datiert 72
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.06.2016 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Manolo Ruiz Pipo *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 15.06.2016 |