Diamantbrosche zus. ca. 0,70 ct
Weißgold 585, Altschliffbrillanten und Achtkantdiamanten, 4,5 gøg4
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
15.06.2016 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 15.06.2016 |