Siegfried Anzinger *
(Weyer/Enns 1953 geb.) "Aufsteigender", rechts unten signiert und datiert Anzinger (19)86, Tuschzeichnung auf Papier, Blattgröße ca. 65 x 50 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 1500
Expert: Christian Wiesinger
22.06.2016 - 15:41
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Siegfried Anzinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.06.2016 - 15:41 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 16.06. - 22.06.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.300,-