Elisabeth Merlicek
(Wien 1911-1988) Rückseite betitelt "Herbstgezweig", rechts unten signiert E. Merlicek, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 120 cm, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
22.06.2016 - 16:31
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Elisabeth Merlicek
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.06.2016 - 16:31 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 16.06. - 22.06.2016 |