Altschliffbrillantsolitär ca. 0,75 ct
Weißgold 585, 3,1 g, RW 57,5 øG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
22.06.2016 - 16:36
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.06.2016 - 16:36 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 16.06. - 22.06.2016 |