Bruno Gironcoli *
(Villach 1934-2010)
Untitled (androgynous), 1999/2000, aluminium cast, monogrammed BG (hallmark), numbered 4/15, 85 x 33 x 41 cm, cast by: Kriesmer, Telfs, stamp: ETK (ed. by Galerie Elisabeth & Klaus Thoman, Innsbruck), (K)
Bettina M. Busse, Bruno Gironcoli, Die Skulpturen 1956-2008, Hatje Cantz Verlag, 2008, SE-26
Provenance: Private Collection, Graz
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
22.06.2016 - 18:00
- Dosažená cena: **
EUR 6.250,-
EUR 8.000,- do EUR 12.000,-
Bruno Gironcoli *
(Villach 1934-2010)
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
Aukce: | Moderní tisky, Současné umění |
Datum: | 22.06.2016 - 18:00 |
Prohlídka: | 17.06. - 22.06.2016 |