Künstler 20. Jh.
4 Holzschnitte, je ca. 15,5 x 10,5 cm. undeutlich signiert datiert 70 ungerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
01.06.2016 - 16:13
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 01.06.2016 - 16:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.05. - 01.06.2016 |