Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) Zyklus von 28 Holzschnitten auf dünnem Papier, handsigniert und nummeriert 1. X. bis 28. X. Stockgröße 18 x 28,5 cm. Blattgröße 25,5 x 37,3 cm
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
01.06.2016 - 16:25
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 01.06.2016 - 16:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.05. - 01.06.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: