Michelle Haintz, lebt und arbeitet in Wien,
Reliefbild in Laminage-Technik 89 x 69 cm. monogrammiert "MH 89, gerahmt bestoßen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
01.06.2016 - 17:28
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 01.06.2016 - 17:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.05. - 01.06.2016 |