Brillant Solitär
Damenring, Weißgold 750, Altschliffbrillant, ca. 0,80 ct, RW 61, 2,8 gøg3
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
30.05.2016 - 16:57
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillant Solitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 30.05.2016 - 16:57 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.05. - 30.05.2016 |