Margret Bilger *
(Graz 1904-1971 Schärding) Betitelt "Segenswunsch", rechts unten signiert Margret Bilger, Lithographie, ca. 26 x 21 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
08.06.2016 - 15:04
- Vyvolávací cena:
Margret Bilger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.06.2016 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.06. - 08.06.2016 |