Kleiderclip Diamantbrosche zus. ca. 4 ct
1 Hälfte 20. Jh., Platin ca. 900, Nadel Weißgold ca. 700, 1 Smaragd ca. 1,50 ct, gemarkt "Strauch", 13,7 g (AM) Ruf 1.800
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
08.06.2016 - 15:08
- Dosažená cena: **
EUR 1.900,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.06.2016 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.06. - 08.06.2016 |