Alois Hernick
(Wien 1870-1939) "Gebirgslandschaft", links unten signiert A Hernick, Öl auf Karton, ca. 40 x 47 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
08.06.2016 - 15:16
- Vyvolávací cena:
Alois Hernick
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.06.2016 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.06. - 08.06.2016 |