Hans Keplinger *
(Linz 1926 geb.) "südliche Parklandschaft", rechts unten monogrammiert und datiert K (19)71, Öl auf Karton, ca. 36 x 27 cm
Expert: Christian Wiesinger
08.06.2016 - 16:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Keplinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.06.2016 - 16:30 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.06. - 08.06.2016 |
Další objekty umělce
Hans Keplinger *, 2 Skizzenblöcke:
Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Položky z jiných aukcí
- Brillant Turmalin Citrin Diopsid Armband
- Astor Country Club
- ** - Österr. - Partie EURO - NEUHEITEN (FRANKATURWARE) - alles ATM,
- Ovale Platte, Vereinigte Wiener und Gmundner Keramik, 1913-23