Josef Bramer *
(Wien 1948 geb.) "Winterlandschaft", rechts unten signiert J. Bramer, Radierung in Farbe, E. d. A., Blattgröße ca. 65 x 50 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
08.06.2016 - 16:33
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Josef Bramer *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.06.2016 - 16:33 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.06. - 08.06.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena:
EUR 80,-