Altschliffbrillantsolitär, ca. 0,25 ct, um 1900
Gold ca. 580, RW 50, 1,7 g, Diamant mit Oberflächenmerkmal
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
08.06.2016 - 16:57
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.06.2016 - 16:57 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.06. - 08.06.2016 |