Dvojka perkusní, polovina 19. stol.
Hlaveň válcová, zámky se zadní pružinou. Souprava železná. Zámky a souprava zdobeny rytinou. Stopy koroze. Poškozeny levý kohout, pravý piston, pažba za lučíkem. Nepůvodní nabiják. Ráže 15 mm, délka 118 cm. (Do)
14.06.2016 - 18:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Historické zbraně |
Datum: | 14.06.2016 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Praha |