Čís. položky 977

Jednuška perkusní, A. Escherich, Česká Kamenice, polovina 19. stol.

Starší španělská hlaveň značena ve španělském stylu: Y / RUS / TA (španělský výrobce hlavní Gaspar Rusta z Eibaru, značící výlučně YRUSTA, činný 1790 – 1810). Zámková deska značena: ESCHERICH. Zámek a železná souprava zdobeny rytými ornamenty. Nabiják a piston schází, drobná poškození pažby. Ráže 16 mm, délka 126,5 cm. (Do)

(sbírka Šolc)

14.06.2016 - 18:00

Odhadní cena:
CZK 40.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-

(sbírka Šolc)

Aukce: Historické zbraně
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 14.06.2016 - 18:00
Místo konání aukce: Praha