Dýka lovecká s pochvou, 19. stol.
Čepel zdobena rytými vojenskými trofejemi a ornamenty (zčásti setřeno), drobné zbytky zlacení. Rukojeť z parohoviny, mosazná souprava. Dřevěná pochva potažená kůží (drobná poškození), mosazné kování. Délka 39 cm, s pochvou 40,5 cm. (Do)
14.06.2016 - 18:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Historické zbraně |
Datum: | 14.06.2016 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Praha |