Přilba pruská, druhá polovina 19. stol.
S řadovou orlicí (drobné poškození). (Do)
14.06.2016 - 18:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Historické zbraně |
Datum: | 14.06.2016 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Praha |