Kord rakouský pro vyšší úředníky, s pochvou, 19. stol.
Hlavice rukojeti ve tvaru lví hlavy, perleťové střenky, záštitný list s rakouským znakem. Drobné poškození jedné střenky, drobné poškození pochvy. Délka 86 cm, s pochvou 88 cm. (Do)
14.06.2016 - 18:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Historické zbraně |
Datum: | 14.06.2016 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Praha |