Brillantring zus. 0,23 ct
Gold/Weißgold 585, RW 55, 2,9 g leichte GebrauchsspurenøG3
01.06.2016 - 21:17
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Brillantring zus. 0,23 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 01.06.2016 - 21:17 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 18.05. - 01.06.2016 |