Kurt Moldovan *
(Wien 1918-1977) Poseidon mit Gefolge, handsigniert Moldovan, Radierung, Nr. 113 von 200 nummerierten Exemplaren, Stockgröße 24 x 32 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
09.06.2016 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Kurt Moldovan *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 09.06.2016 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 25.05. - 07.06.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 340,- -
Vyvolávací cena: