Carl Moser jun.
(Bozen 1873-1939, Ausbildung an der Münchner Akademie, sowie der Akademie Julian in Paris) "Flamingo", in der Platte signiert, datiert C. Moser 22, Nr. 5, Farbholzschnitt, 35,5 x 43 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
09.06.2016 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Carl Moser jun.
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 09.06.2016 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 25.05. - 07.06.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,-