Hermann Nitsch *
(geb. 1938 Wien, Ausbildung an der grafischen Lehr- u. Versuchsanstalt/Meisterklasse Wien) Schüttbild, handsigniert Nitsch, Acryl auf Farblithographie, Nr. 40 von 150 Exemplaren, Blattgröße 67 x 99 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
09.06.2016 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.185,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Hermann Nitsch *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 09.06.2016 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 25.05. - 07.06.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)