Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Bühnenszene, handsigniert O. Laske, Tusche/Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 11,5 x 9,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
09.06.2016 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Oskar Laske *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 09.06.2016 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 25.05. - 07.06.2016 |