Alfred Steinacker
(Ödenburg 1838-1914 Wien) Pferdefuhrwerk in der ungarischen Puszta, Öl auf Leinen, signiert mit dem Pseudonym Derfla, 12 x 25 cm. gerahmt, etwas krakeliert
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.05.2016 - 16:12
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Alfred Steinacker
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.05.2016 - 16:12 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.05. - 18.05.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: