Hermann Härtel *
(Klosterneuburg 1943 geb.) Salzburg, Radierung, signiert, Hermann Härtel, betitelt, Nr. 111/200 20,5 x 28,5 cm verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.05.2016 - 16:29
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Hermann Härtel *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.05.2016 - 16:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.05. - 18.05.2016 |