Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Dachlandschaft, Radierung in Farbe signiert Korab 82 Nr. 10/50 32,5 x 42 cm. verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.05.2016 - 16:58
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Karl Korab *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.05.2016 - 16:58 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.05. - 18.05.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.800,-