Ernst Bruzek *
(Salzburg 1940 geb.) Offstlithographie in Farbe signiert Ernst Bruzek 89 Nr. 300/22 ?, 40,5 x 50 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.05.2016 - 17:18
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Ernst Bruzek *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.05.2016 - 17:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.05. - 18.05.2016 |