Adolf Frohner *
(Groß Inzersdorf 1934-2007) "Bindung" Radierung in Farbe signiert Frohner, Nr. 58/150 49 x 39,3 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.05.2016 - 17:42
- Vyvolávací cena:
Adolf Frohner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.05.2016 - 17:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.05. - 18.05.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena: