Altschliffbrillantdamenring
Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,45 ct, 1 synth. Spinell, 2,6 g, RW 57øG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
25.05.2016 - 15:12
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillantdamenring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.05.2016 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 25.05.2016 |